کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام فوردانلود جدید ترین مطالب سایت را مشاهده کنید

عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند. (دیزرائیلی)
ads

Call of Duty Black Ops – دانلود بازی کال اف دیوتی بلک اپس ۱ برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , تیراندازی , اول شخص
تاریخ : 11 جولای 2020
نویسنده Amir Yh
204 بازدید
2 نظر

Call of Duty Black Ops یکی از بهترین نسخه های  سری بازی شوتر و اول شهص کال اف دیوتی از نگاه بازیکنان است که در سال ۲۰۱۲ توسط استودیوی Activision برای کامپیوتر منتشر شد. بازی کال اف دیوتی بلک اپس در دهه ۶۰ جریان دارد، محیط های بازی به خوبی طراحی شده و دارای تکسچر ها و جلوه های بصری فوق العاده ای میباشد. گیم پلی بازی تغییرات چندانی نداشته و از فرمول اصلی کال اف دیوتی پیروی میکند، در عوض تعداد بسیاری سلاح به بازی اضافه شده و صداگذاری شلیک ها واقعا گوش نواز است. همچنین بازی شامل بخش Zombie با مود های مختلف نیز است که تجربه جالبی در پی دارد.

 

| دانلود بازی شوتر Call of Duty Black Ops برای کامپیوتر |

| بازی نسخه FitGirl |

Call of Duty Black Ops - دانلود بازی کال اف دیوتی بلکی اپس 1 برای کامپیوتر (بیشتر…)

SpongeBob Battle for Bikini Bottom – دانلود بازی باب اسفنجی برای کامپیوتر

دسته بندی :بازی کامپیوتر , ماجراجویی , کودکانه
تاریخ : 7 جولای 2020
نویسنده Amir Yh
425 بازدید
0 نظر

SpongeBob Battle for Bikini Bottom یک بازی ماجراجویی و دوست داشتنی از شخصیت باب اسفنجی است که به تازگی توسط استودیوی THQ Nordic برای کامپیوتر عرضه شد. بازی باب اسفنجی بتل فور بیکینی باتم با محیط های کارتونی و بامزه، شخصیت های دوست داشتنی و مراحل جذاب و چالش برانگیز تجربه بسیار خوبی را برای بازیکنان به همراه دارد. شما میتوانید در شخصیت های مختلفی مراحل بازی را انجام دهید، چالش ها و موانع متنوعی از جمله ربات ها و معما های دشواری در مراحل جلودار شما هستند. بازی دارای تعدادی باس های سخت آخر هر محله میباشد که مبارزه با آن ها هرچند آسان اما دوست داشتنی میباشد.

 

| دانلود بازی SpongeBob Battle for Bikini Bottom برای کامپیوتر |

| بازی نسخه FitGirl |

SpongeBob Battle for Bikini Bottom - دانلود بازی باب اسفنجی برای کامپیوتر (بیشتر…)

Call of Duty 2 – دانلود بازی کال اف دیوتی ۲ برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , تیراندازی , اول شخص
تاریخ : 7 جولای 2020
نویسنده Amir Yh
7,048 بازدید
2 نظر

Call of Duty 2 یکی از محبوب ترین نسخه های سری بازی شوتر کال اف دیوتی میباشد که توسط استودیوی Activision در سال ۲۰۰۵ برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوتر منتشر شد. کال اف دیوتی ۲ اولین نسخه از بازی بود که دارای ۳ خط داستانی مختلف از سربازان جنگ جهانی دوم در کشورهای مختلف دنیا را روایت میکرد. طراحی محیط ها و تکسچر های بازی به لطف موتور گرافیکی جدید چشم نواز بودند، گیم پلی بازی بسیار از نسخه قبلی پیشرفت کرده بود و سلاح های جدیدی به بازی به اضافه شده بود، وسایل نقلیه از جمله تانک نیز در بازی وجود دارند.

 

| دانلود بازی محبوب Call of Duty 2 برای کامپیوتر نسخه کامل و کم حجم |

Call of Duty 2 - دانلود بازی کال اف دیوتی 2 برای کامپیوتر (بیشتر…)

Rise of the Tomb Raider – دانلود بازی رایز اف توم ریدر برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , ماجراجویی , جهان آزاد
تاریخ : 27 ژوئن 2020
نویسنده Amir Yh
556 بازدید
1 نظر

Rise of the Tomb Raider دومین نسخه از سه گانه جدید بازی توم ریدر است که توسط استودیوی Square Enix در سال ۲۰۱۶ برای کامپیوتر عرضه شد. رایز اف توم ریدر یک اثر تقریبی جهان باز است که هرچقدر در بازی پیش میروید مکان ها و آیتم های مختلفی قابل دسترس خواهد بود. محیط های بازی تنوع بسیار خوبی دارد، از غار های اسرار آمیز گرفته تا معبد های قدیمی و جنگل و کوهستان ها. دشمنان بازی نیز بسیار سرسخت و چالش برانگیزند، همچنین میتوانید با دو استراتژی حمله و مخفی کاری مراحل بازی را پیش ببرید. بازی دارای سلاح های سرد و گرم متفاوتی است که میتوانید آن ها را ارتقا دهید، همچنین سیستم کرفتینگ با منابع مختلف برای ساخت مهمات و نارنجک نیز وجود دارد.

 

| دانلود باری Rise of the Tomb Raider برای کامپیوتر |

| نسخه FitGirl و شامل تمامی DLC ها |

Rise of the Tomb Raider - دانلود بازی رایز اف توم ریدر برای کامپیوتر

(بیشتر…)

Teenage Mutant Ninja Turtles Out of the Shadows – بازی لاک پشت های نینجا برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 9 ژوئن 2020
نویسنده Amir Yh
776 بازدید
0 نظر

Teenage Mutant Ninja Turtles Out of the Shadows یک بازی اکشن و ماجراجویی برگرفته از انیمیشن های لاک پشت های نینجا در سال ۲۰۱۳ توسط استودیوی Activision برای کامپیوتر عرضه شد. بازی لاک پشت های نینجا دارای ده ها مراحل مبارزه ای مختلف است که میتوانید به ۴ شخصیت مختلف مراحل را انجام دهید. هر شخصیت قدرت و توانایی های مخصوص خودش را دارد و همچنین میتوانید آن ها را ارتقا دهید. مراحل بازی اکثرا روندی تکراری و مبارزه ای دارند و خبری از چالش های دیگر نیست، ولی سیستم مبارزات بازی جذاب و هیجان انگیز است.

 

|دانلود بازی Teenage Mutant Ninja Turtles Out of the Shadows برای کامپیوتر |

Teenage Mutant Ninja Turtles Out of the Shadows - بازی لاک پشت های نینجا برای کامپیوتر (بیشتر…)

Saints Row 3 Remastered – دانلود بازی سینتز رو ۳ ریمستر برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , جهان آزاد
تاریخ : 27 می 2020
نویسنده Amir Yh
967 بازدید
0 نظر

Saints Row 3 Remastered نسخه باسازی و ریمستر شده سینتز رو ۳ میباشد که توسط استودیوی Volition به تازگی برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوتر عرضه شد. بازی سنیتز رو ۳ ریمستر یک باسازی کامل شامل تمامی بسته های اضافی، گرافیک و تکسچر های فوق العاده و صداگذاری جدید است، محیط شهر، چهره شخصیت ها، سلاح و خودرو ها دوباره از نو طراحی شده اند و با موتور گرافیکی نسل جدید از نو ساخته شده تا با بازی های هم نسل خود هم رده باشد. این بازی را بدون شک میتوان یکی از بهترین باسازی ها دانست که لایق عرضه در اواخر نسل را دارد و همچنین صد در صد ارزش دوباره بازی کردن را دارد. سینتز رو ۳ دارای اکشن و خشونت زیاد در کنار فانتزی های متنوع ای است که تجربه ای بسیار جالب برای بازیکنان دارد.

 

| دانلود بازی فوق العاده Saints Row 3 Remastered برای کامپیوتر |

| بازی نسخه FitGirl |

Saints Row 3 Remastered - دانلود بازی سینتز رو 3 ریمستر برای کامپیوتر (بیشتر…)

Far Cry Primal – دانلود بازی فارکرای پریمال برای کامپیوتر

دسته بندی :بازی کامپیوتر , ماجراجویی , اول شخص , جهان آزاد
تاریخ : 17 می 2020
نویسنده Amir Yh
1,972 بازدید
19 نظر

Far Cry Primal پنجمین نسخه از سری بازی های جهان بازی فارکرای است که توسط استودیوی Ubisoft در سال ۲۰۱۶ عرضه شد. فارکرای پریمال برخلاف دیگر نسخه ها، در زمان و مکانی دور و در عصر حجر جریان دارد، جایی که انسان ها از هرموقع دیگری وحشی تر بودند. محیط های بازی چشم نواز، زیبا و دری عین حال خطرناک است، حیوان های عظیم الجسه منقرض شده مختلفی در بازی وجود دارد که سرگردان در طبیعت میچرخند و میتوانید آن ها را رام کنید. صداگذاری های بازی فوقالعاده است، از صدای ماموت های وحشی گرفته تا لهجه ناشناخته شخصیت های بازی. سلاح های بازی پیشرفته نیستند و به تیروکمان، نیزه و آتش خلاصه میشود، البته میتوایند با قابلیت Craft سلاح های جدید بوجود آورید. مراحل بازی تنوع چندانی ندارد و به رفتن به قبیله های مختلف و نابود کردنشان ختم میشود، اما محیط های مختلف باعث میشود جذابیت بازی بیشتر شود.

 

| دانلود نسخه کامل بازی Far Cry Primal برای کامپیوتر |

| بازی نسخه FitGirl |

(بیشتر…)

Batman Arkham City GOTY – دانلود بازی بتمن آرکام سیتی برای کامیپوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , ماجراجویی , جهان آزاد
تاریخ : 13 می 2020
نویسنده Amir Yh
1,013 بازدید
0 نظر

Batman Arkham City نسخه دوم از سه گانه بتمن آرکام است که توسط استویدیوی Rocksteady Studios در سال ۲۰۱۱ برای کامپیوتر عرضه شد. بازی بتمن آرکام سیتی با گیم پلی، گرافیک و طراحی محیط بهتری از نسخه قبلی ظاهر شد، حال محیط های بازی گسترش پیدا کرده و شامل گاتهام سیتی نیز شده است. مکانیزم های پرش و سیستم مبارزه بازی تغییراتی داشته که تعداد حرکات و کمبو ها بیشتر شده است. فساد و چهره تاریک شهر را به راحتی میتوان از طراحی محیط ها و ساختمان های بازی درک کرد، شهری که به دست خلافکار های مختلفی افتاده است. دشمنان بازی تنوع بیشتری پیدا کرده اند و تعدادی بیشتری باس اصلی به بازی اضافه شده است.

 

| دانلود بازی فوق العاده Batman Arkham City GOTY برای کامپیوتر |

| بازی به همراه DLCها و نسخه BlackBox |

Batman Arkham City GOTY - دانلود بازی بتمن آرکام سیتی برای کامیپوتر (بیشتر…)

Alan Wake – دانلود بازی آلن ویک برای کامپیوتر

دسته بندی :ترسناک , بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 12 می 2020
نویسنده Amir Yh
520 بازدید
0 نظر

Alan Wake یک بازی ترسناک و ماجراجویی از استودیوی نام آشنای Remedy سازنده سری Max Payne، در سال ۲۰۱۰ برای کامپیوتر منتشر شد. آلن ویک داستانی فلسفی، راز آلود و دراماتیک را به نمایش میگذارد. محیط های بازی دارای اتمسفری ترسناک، تاریک و دشمنانی که از دل تاریکی بیرون می آیند تا شما را هم به آن آلوده کنند، میباشد. تنها را مقابله و جدال شما با این اهریمن های تاریکی نور و چراغ قوه میباشد که سلاح اصلی شما در بازی است، تعداد باتری ها و مهمات بازی بسیار کم است تا حس بقا را زنده نگه دارد، سلاح های مختلفی مانند کلت، شاتگان و فلیرگان نیز در بازی موجود است.

 

| دانلود بازی Alan Wake نسخه کامل برای کامپیوتر |

Alan Wake - دانلود بازی آلن ویک برای کامپیوتر (بیشتر…)

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered – بازی کال اف دیوتی مدرن وارفیر ۲ ریمستر برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , تیراندازی , اول شخص
تاریخ : 9 می 2020
نویسنده Amir Yh
1,731 بازدید
0 نظر

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered نسخه ریمستر و باسازی شده بازی محبوب و خاطره انگیز کال اف دیوتی مدرن وارفیر ۲ است که به تازگی توسط استودیوی Activision برای کامپیوتر منتشر شده. در کال اف دیوتی مدرن وارفیر ۲ ریمستر شاهد بهبود های گرافیکی، تکسچر و طراحی چهره ها و محیط هستیم، بخش گیم پلی بازی هنوز به همان اندازه هیجان انگیز است و حتی یک مرحله نیز از داستان بازی حذف نشده است. متاسفانه شاهد بخش آنلاین نیستیم و فقد کمپین بازی موجود است. تمامی هیجان و لذت نسخه اصلی بازی با موتور های گرافیکی نسل جدید، تجربه ای لذت بخش برای بازیکنان به همراه دارد.

 

| دانلود بازی فوق العاده Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered برای کامپیوتر |

(بیشتر…)


آمار سایت

تعداد کل نوشته ها:601
تعداد کل نظرات: 1857