کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام فوردانلود جدید ترین مطالب سایت را مشاهده کنید

بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)
ads

Assassin’s Creed – دانلود بازی اساسینز کرید ۱ برای کامپیوتر

دسته بندی :بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 31 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
79 بازدید
0 نظر

Assassin’s Creed اولین نسخه از سری محبوب بازی های ماجراجویی اساسینز کرید است که در سال ۲۰۰۷ توسط استودیوی Ubisoft برای کامپیوتر منتشر شد. اساسینز کرید با انتشار اولین نسخه به یکی از محبوب ترین سری بازی ها باتوجه به گرافیک و گیم پلی خارقالعاده اش بین گیمرها تبدیل شد. گیم پلی مخفی کاری در کنار مراحل چالش برانگیز در محیط های قرون وسطی و جنگ های صلیبی، بازی را به یکی سبک خاصی تبدیل کرده است که تجربه ای لذت بخش برای بازیکن به همراه دارد.

 

| دانلود بازی Assassin’s Creed نسخه کامل برای کامپیوتر |

Assassin's Creed - دانلود بازی اساسینز کرید 1 برای کامپیوتر (بیشتر…)

Tomb Raider 2013 GOTY – دانلود بازی توم ریدر ۲۰۱۳ برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 29 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
398 بازدید
2 نظر

Tomb Raider اولین نسخه از سه گانه جدید سری بازی های توم ریدر است که توسط استودیوی Crystal Dynamics ساخته و در سال ۲۰۱۳ برای کامپیوتر منتشر شده است. توم ریدر دارای داستانی جذاب با مراحلی پر از چالش های سخت و هیجان انگیز است که در محیط های بسیار چشم نواز باستانی جریان دارد و همچنین جهان باز بودن بازی جذابیت آن را چند برابر کرده است. یکی از نکات مثبت بازی گیم پلی است که آیتم ها و قابلیت های مختلفی مانند کرفتینگ، ارتقاء اسکیل ها و ابزار ها، Survival Vision و Fast Travel است. جلوه های بصری، تکسچر ها، صورت کارکتر ها و محیط های بازی بسیار خوب کار شده اند.

 

| دانلود بازی Tomb Raider Game of The Year Edition به همراه تمامی DLC ها برای کامپیوتر |

Tomb Raider 2013 GOTY - دانلود بازی توم ریدر 2013 برای کامپیوتر (بیشتر…)

Crash Team Racing – دانلود بازی کراش ماشینی برای کامپیوتر

دسته بندی :مسابقه ای , بازی کامپیوتر , کم حجم , کودکانه
تاریخ : 28 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
993 بازدید
0 نظر

Crash 4 Team Racing چهارمین نسخه از سری بازی های محبوب کراش است که در سال ۱۹۹۹ توسط استودیوی معروف Naughty Dog منتشر شد و بعدها نسخه کامپیوتر آن عرضه گردید. کراش ماشینی یک بازی ریسینگ و مسابقه ای فانتزی با ده ها مپ متنوع و کارکتر های مختلف است. مسیر های مسابقه پر از چاله ها و آیتم های مختلف است که هیجان بازی را زیاد میکند. همچنین بازی کراش ماشینی دارای بخش داستانی و مبارزه ای نیز است که میتوان بصورت دو نفره بازی کرد.

 

| دانلود بازی خاطره انگیز Crash Team Racing برای کامپیوتر با حجم کم |

Crash Team Racing - دانلود بازی کراش ماشینی برای کامپیوتر (بیشتر…)

Crash Bash – دانلود بازی کراش باش برای کامپیوتر

دسته بندی :بازی کامپیوتر , ماجراجویی , کم حجم , کودکانه
تاریخ : 27 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
904 بازدید
0 نظر

Crash Bash پنجمین نسخه از سری بازی های محبوب کراش است که در سال ۲۰۰۰ توسط استودیوی معروف Naughty Dog منتشر شد و بعدها نسخه کامپیوتر آن عرضه گردید. چیزی که کراش باش را نسبت به بقیه نسخه ها متمایز میکنند، سبک جدید آن است. بازی دارای ده ها حالت متنوع با نقشه های مختلف است که میتوانید به صورت گروه های دو نفره بازی کنید. تیمی که کمترین کشته یا بیشترین امتیاز را داشته باشد برنده است. همچنین بخش داستانی نیز وجود دارد که میتوانید به صورت دو نفره نیز بازی کنید.

 

| دانلود بازی دوست داشتنی Crash Bash برای کامپیوتر با حجم کم |

Crash Bash - دانلود بازی کراش باش برای کامپیوتر (بیشتر…)

Valiant Hearts The Great War – دانلود بازی شجاع دل جنگ بزرگ برای کامپیوتر

دسته بندی :بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 25 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
433 بازدید
0 نظر

Valiant Hearts The Great War یک بازی دو بعدی داستان محور از جنگ جهانی اول است که در سال ۲۰۱۴ برای کامپیوتر توسط استودیوی Ubisoft منتشر شده. شجاع دل جنگ بزرگ دارای ۵ شخصیت است که هرکدام داستان مخصوص خودشان را دارند. این ۵ شخصیت شامل یک اسیر فرانسوی، یک سرباز آلمانی، دو داوطلب آمریکایی، یک پرستار بلژیکی و یک خلبان انگلیسی میباشند که داستان هایشان برگرفته از نامه های واقعی جنگ جهانی اول است که شما باید توانایی هایشان را با انجام دادن مراحلی ثابت کنید. گرافیک بازی شجاع دل جنگ بزرگ بسیار چشم نواز است و محیط های آن برگرفته از صحنه های واقعی جنگ است.

 

| دانلود بازی فوقالعاده Valiant Hearts The Great War برای کامپیوتر نسخه Reloaded |

Valiant Hearts The Great War - دانلود بازی شجاع دل جنگ بزرگ برای کامپیوتر (بیشتر…)

Mafia II – دانلود بازی مافیا ۲ نسخه کامل برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , جهان آزاد
تاریخ : 23 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
1,539 بازدید
2 نظر

Mafia II یکی از بهترین بازی های جهان آزاد و دومین نسخه از سری بازی مافیا است که در سال ۲۰۱۱ توسط استودیوی ۲k برای کامپیوتر منتشر شد. مافیا ۲ در نگاه اول یک بازی قدیمی بنظر میرسد، اما یک شاهکار به تمام معنا است! هوش مصنوعی، گرافیک، گیم پلی و موسیقی بازی از همه نظر عالی طراحی شده اند. بازی دارای شهری پویا با NPC هایی با هوش مصنوعی بسیار بالا و واقعی تر از همیشه است که بازی را به جریان می اندازند. گیم پلی، گرافیک و موسیقی بازی نقطه قوت آن است، تمامی چهره ها و محیط بازی با بالاترین دقت طراحی شده، موسیقی های دهه ۴۰ تا ۵۰ آمریکایی نیز جذابیت بازی را چندین برابر کرده اند!

 

| دانلود بازی Mafia II Deluxe Edition برای کامپیوتر نسخه FitGirl |

Mafia II - دانلود بازی مافیا 2 برای کامپیوتر (بیشتر…)

Mortal Kombat 11 – دانلود بازی مورتال کمبت ۱۱ برای کامپیوتر

دسته بندی :مبارزه ای , بازی کامپیوتر
تاریخ : 21 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
1,065 بازدید
0 نظر

Mortal Kombat 11 جدیدترین نسخه از سری بازی های مبارزه ای مورتال کمبت است که توسط استودیوی NetherRealm Studios ساخته و برای کامپیوتر منتشر شد. مورتال کمبت ۱۱ همانند نسخه های قبل، یک اثر شاهکار است که مبارزه ای خشونت آمیز و خونین به نمایش میگذارد. تمامی کارکتر های قبلی همراه با تعدادی افراد جدید در بازی وجود دارند. هرکدام از کارکترها قابلیت و جرکات محصر به فرد خود را دارند و امکان تعویض کاستوم های آنان نیز وجود دارد. بازی طبق معمول دارای حالات متنوع ایی است که هرکدام به نوبه خود هیجانی و چالش برانگیز هستن و امکان بازی به صورت دو نفره نیز وجود دارد.

 

| دانلود بازی مبارزه ای فوق العاده Mortal Kombat 11 برای کامپیوتر |

Mortal Kombat 11 - دانلود بازی مورتال کمبت 11 برای کامپیوتر (بیشتر…)

Forza Horizon 4 – دانلود بازی فورزا هورایزون ۴ برای کامپیوتر

دسته بندی :مسابقه ای , بازی کامپیوتر
تاریخ : 19 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
1,077 بازدید
0 نظر

Forza Horizon 4 جدیدترین نسخه از سری محبوب ماشین سواری فورزا هورایزون است که توسط Microsoft Studio به تازگی برای ویندوز منتشر شده است. فورزا هورایزون ۴ بهترین و بزرگترین بازی با محوریت مسابقات خیابانی و ماشین سواری با داشتن ۶۷۰ ماشین مختلف است که تمامی آن ها از نسخه واقعی ساخته شده اند. بازی پویانمایی بسیار جذابی دارد، به طوری که علاوه بر آب و هوا، شاهد تغییر فصول نیز هستیم و این تغییرات در گیم پلی، محیط و جاده های بازی تاثیر خواهند گذاشت. گیم پلی بازی نزدیک ترین تجربه به رانندگی در این سبک از بازی ها است، از آنجا که تمامی ماشین ها لایسنس شده هستند، رانندگی با هر یک از آنها تجربه ای متفاوت و جذاب خواهند دشت.

 

| دانلود بازی فوق العاده Forza Horizon 4 برای کامپیوتر نسخه FitGirl |

Forza Horizon 4 - دانلود بازی فورزا هورایزون 4 برای کامپیوتر

 

(بیشتر…)

The Sims 4 – دانلود بازی سیمز ۴ برای کامپیوتر به همراه DLC ها

دسته بندی :بازی کامپیوتر , نقش آفرینی , شبیه سازی
تاریخ : 18 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
1,123 بازدید
0 نظر

The Sims 4 جدیدترین نسخه از سری محبوب بازی نقش آفرینی سیمز میباشد که توسط استودیوی EA در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر منتشر شد. سیمز ۴ یک بازی بهتر و کامل تر از نسخه های قبلی است که بعلاوه بر داشتن تمامی ویژگی های خوب سری قبل، قابلیت های جدید نیز دارد که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. همه چیز در سیمز ۴ پویا تر و به واقعیت نزدیک شده اند، مانند سری های قبل شما با ساخت تعدادی سیمز و کنترل آن ها، زندگیشان را پیش میبرید. هرچیزی که فکرش را بکنید در این نسخه ممکن است، یک پارتی بگیرید و دوستانتان را دعوت کنید یا با خانواده به پیک نیک بروید، یک شبیه ساز زندگی واقعی!

 

| دانلود بازی جذاب The Sims 4 نسخه کامل به همراه تمامی DLC ها برای کامپیوتر نسخه FitGirl |

The Sims 4 - دانلود بازی سیمز 4 برای کامپیوتر به همراه DLC ها (بیشتر…)

Assassin’s Creed IV Black Flag – دانلود بازی اساسینز کرید بلک فلگ برای کامپیوتر

دسته بندی :بازی کامپیوتر , ماجراجویی , جهان آزاد
تاریخ : 16 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
1,552 بازدید
0 نظر

Assassins Creed IV Black Flag نسخه چهارم از سری بازی محبوب اساسینز کرید است که توسط استودیوی Ubisoft در سال ۲۰۱۳ برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوتر منتشر شد. اساسینز کرید بلک فلگ اولین نسخه از سری است که تمرکزش را بر روی نبردهای دریایی میگذارد، هرچقدر که در گذشته در شهر ها و قلعه ها باید با دشمنان مبارزه میکردید، حال باید در اقیانوس اطلس با دزدان دریایی و نهنگ ها به جدال بپردازید. بیش از ۶۰ درصد نقشه باز دربرگرفته از دریا است، و بیشتر تمرکز گیم پلی بر روی نبرد با کشتی قرار گرفته است. شما به عنوان کاپیتان کشتی، کنترل کل عرشه را در دست دارید و میتوانید فرمان حمله صادر کنید و کشتی های بازی قابل شخصی سازی و ارتقا هستند.

 

| دانلود بازی جذاب  Assassins Creed IV Black Flag Jackdaw Edition برای کامپیوتر نسخه ElAmigos |

Assassin’s Creed IV Black Flag - دانلود بازی اساسینز کرید بلک فلگ برای کامپیوتر (بیشتر…)


آمار سایت

تعداد کل نوشته ها:517
تعداد کل نظرات: 1231