کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام فوردانلود جدید ترین مطالب سایت را مشاهده کنید

اگر زمانی دراز به اعماق نگاه کنی آنگاه اعماق هم به درون تو نظر می‌اندازند. (نیچه)
ads

Saints Row 3 Remastered – دانلود بازی سینتز رو ۳ ریمستر برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , جهان آزاد
تاریخ : 27 می 2020
نویسنده Amir Yh
172 بازدید
0 نظر

Saints Row 3 Remastered نسخه باسازی و ریمستر شده سینتز رو ۳ میباشد که توسط استودیوی Volition به تازگی برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوتر عرضه شد. بازی سنیتز رو ۳ ریمستر یک باسازی کامل شامل تمامی بسته های اضافی، گرافیک و تکسچر های فوق العاده و صداگذاری جدید است، محیط شهر، چهره شخصیت ها، سلاح و خودرو ها دوباره از نو طراحی شده اند و با موتور گرافیکی نسل جدید از نو ساخته شده تا با بازی های هم نسل خود هم رده باشد. این بازی را بدون شک میتوان یکی از بهترین باسازی ها دانست که لایق عرضه در اواخر نسل را دارد و همچنین صد در صد ارزش دوباره بازی کردن را دارد. سینتز رو ۳ دارای اکشن و خشونت زیاد در کنار فانتزی های متنوع ای است که تجربه ای بسیار جالب برای بازیکنان دارد.

 

| دانلود بازی فوق العاده Saints Row 3 Remastered برای کامپیوتر |

| بازی نسخه FitGirl |

Saints Row 3 Remastered - دانلود بازی سینتز رو 3 ریمستر برای کامپیوتر (بیشتر…)

Batman Arkham City GOTY – دانلود بازی بتمن آرکام سیتی برای کامیپوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , ماجراجویی , جهان آزاد
تاریخ : 13 می 2020
نویسنده Amir Yh
488 بازدید
0 نظر

Batman Arkham City نسخه دوم از سه گانه بتمن آرکام است که توسط استویدیوی Rocksteady Studios در سال ۲۰۱۱ برای کامپیوتر عرضه شد. بازی بتمن آرکام سیتی با گیم پلی، گرافیک و طراحی محیط بهتری از نسخه قبلی ظاهر شد، حال محیط های بازی گسترش پیدا کرده و شامل گاتهام سیتی نیز شده است. مکانیزم های پرش و سیستم مبارزه بازی تغییراتی داشته که تعداد حرکات و کمبو ها بیشتر شده است. فساد و چهره تاریک شهر را به راحتی میتوان از طراحی محیط ها و ساختمان های بازی درک کرد، شهری که به دست خلافکار های مختلفی افتاده است. دشمنان بازی تنوع بیشتری پیدا کرده اند و تعدادی بیشتری باس اصلی به بازی اضافه شده است.

 

| دانلود بازی فوق العاده Batman Arkham City GOTY برای کامپیوتر |

| بازی به همراه DLCها و نسخه BlackBox |

Batman Arkham City GOTY - دانلود بازی بتمن آرکام سیتی برای کامیپوتر (بیشتر…)

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered – بازی کال اف دیوتی مدرن وارفیر ۲ ریمستر برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , تیراندازی , اول شخص
تاریخ : 9 می 2020
نویسنده Amir Yh
866 بازدید
0 نظر

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered نسخه ریمستر و باسازی شده بازی محبوب و خاطره انگیز کال اف دیوتی مدرن وارفیر ۲ است که به تازگی توسط استودیوی Activision برای کامپیوتر منتشر شده. در کال اف دیوتی مدرن وارفیر ۲ ریمستر شاهد بهبود های گرافیکی، تکسچر و طراحی چهره ها و محیط هستیم، بخش گیم پلی بازی هنوز به همان اندازه هیجان انگیز است و حتی یک مرحله نیز از داستان بازی حذف نشده است. متاسفانه شاهد بخش آنلاین نیستیم و فقد کمپین بازی موجود است. تمامی هیجان و لذت نسخه اصلی بازی با موتور های گرافیکی نسل جدید، تجربه ای لذت بخش برای بازیکنان به همراه دارد.

 

| دانلود بازی فوق العاده Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered برای کامپیوتر |

(بیشتر…)

PUBG Steam Backup – دانلود بازی پابچی استیم بک آپ برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , آنلاین , تیراندازی
تاریخ : 7 می 2020
نویسنده Amir Yh
698 بازدید
0 نظر

PUBG یک بازی آنلاین و بتل رویال است که در سال ۲۰۱۷ توسط استودیوی PUBG Corporation در شبکه استیم برای کامپیوتر منتشر شد و بیش از میلیون ها بازیکن از سرار جهان دارد. پابجی دارای گیم پلی شوتر سوم شخص و اول شخص است، در هر مچ ۱۰۰ بازیکن در جزیره باهم برای بقا رقابت میکنند و شما میتوانید در مود های solo, duo و squad میتوانید با دوستانتان همراه شوید. بازی پابجی دارای دو نقشه متفاوت است، در نقشه های بازی آیتم ها و وسایل نقلیه متفاوتی وجود دارد که میتوانید از آن برای مبارزه با دیگر بازیکنان استفاده کنید. نقشه بازی به مرور زمان کوچیک تر و تعداد بازیکنان کمتر میشود، و چالش زنده ماندن سخت تر میشود، نقشه های بازی مکان های زیادی برای کمپ ندارد و شما مجبور به مبارزه با بازیکنان هستید و باید قابلیت های خود را استفاده کنید.

 

| دانلود بازی آنلاین و بتل رویال PUBG برای کامپیوتر |

| بازی نسخه Backup Steam |

PUBG Steam Backup - دانلود بازی پابچی استیم بک اپ برای کامپیوتر (بیشتر…)

Resident Evil 5 Gold Edition – دانلود بازی رزیدنت اویل ۵ برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , ترسناک , بازی کامپیوتر
تاریخ : 2 می 2020
نویسنده Amir Yh
529 بازدید
0 نظر

Resident Evil 5 پنجمین نسخه از سری بازی های محبوب و ترسناک رزیدنت اویل است که در سال ۲۰۰۹ توسط استودیوی CAPCOM برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوتر منتشر شد. رزیدنت اویل ۵ گیم پلی تقریبا اکشن نسبت به باقی نسخه ها دارد و همچنین نوآوری های بسیاری در آن دیده میشود، اما همچنان کپ کام سعی داشته که عنصر اصلی یعنی ترس و تلاش برای بقا را در بازی زنده نگه دارد. طراحی محیط های بازی بسیار چشم نواز است، شاهد مکان های جدید و دشمنان بسیار متنوع تری هستیم، در این نسخه زامبی ها دیگر مردگان متحرک نیستند، زامبی های هوشمندی که به سلاح های گرم مجهزاند جلو روی شما قرار خواهند گرفت. مراحل بازی سخت تر و معما ها بزرگتر و متنوع تر از قبل هستند، تعدادی باس در انتهای هر چپتر قرار دارد که مبارزه با آنها چالش برانگیز است.

 

| دانلود بازی Resident Evil 5 Gold Edition به همراه تمامی DLC ها برای کامپیوتر |

| بازی نسخه FitGirl |

Resident Evil 5 Gold Edition - دانلود بازی رزیدنت اویل 5 برای کامپیوتر (بیشتر…)

Far Cry 4 Gold Edition – دانلود بازی فارکرای ۴ برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , اول شخص , جهان آزاد
تاریخ : 16 آوریل 2020
نویسنده Amir Yh
11,480 بازدید
47 نظر

Far cry 4 چهارمین نسخه از سری بازی های شوتر اول شخص و جهان باز فارکرای است که توسط استودیوی محبوب Ubisoft در سال ۲۰۱۴ برای کامپیوتر منتشر شد. فارکرای ۴ علاوه بر داشتن تمامی ویژگی های فارکرای ۳، ویژگی های منحصر به فردی دارد که آن را به یکی از بهترین نسخه های سری میکند. محیطی که بازی در آن جریان دارد به لطف گرافیک فوق العاده آن، بسیار چشم نواز است و گشت و گذار در آن هرگز باعث خستگی نمیشود. نقشه بازی آنقدر بزرگ است که برای انجام دادن تمامی مراحل اصلی و فرعی بازی به ساعت ها زمان نیاز دارید. سلاح ها و وسایل نقلیه بازی از تنوع خوبی برخوردار است، به لطف گیم پلی فوق العاده بازی، بخش رانندگی و شوتر بسیار لذت بخش است.

 

| دانلود بازی Far Cry 4 Gold Edition برای کامپیوتر نسخه FitGirl |

Far Cry 4 Gold Edition - دانلود بازی فارکرای 4 برای کامپیوتر (بیشتر…)

DOOM 64 – دانلود بازی دووم ۶۴ برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , تیراندازی , اول شخص
تاریخ : 13 آوریل 2020
نویسنده Amir Yh
796 بازدید
0 نظر

DOOM 64 که در سال ۱۹۹۷ منتشر شده بود، به تازگی نسخه جدید آن همراه بازی DOOM Eternal توسط استودیوی Bethesda برای کامپیوتر عرضه شد. دووم ۶۴ با گرافیک پیکسلی و موسیقی خاطر انگیز خود، حس نوستالژی شما را زنده خواهد کرد. داستان بازی از این قرار است که انسان ها در مریخ به یک مکان ممنوعه راه پیدا میکنند و باعث میشوند که اهریمن ها از جهنم خارج شوند. گیم پلی بازی خشونت تمام عیار است، ده ها سلاح مرگ بار پیشرفته که با آنها میتوانید اهریمن ها را به قتل برسانید. بازی دووم ۶۴ خاطره انگیز ولی در عین حال خشونت آور است.

 

| دانلود بازی نوستالژی DOOM 64 برای کامپیوتر |

DOOM 64 - دانلود بازی دووم 64 برای کامپیوتر (بیشتر…)

Call of Duty World at War – دانلود بازی کال اف دیوتی جنگ جهانی برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , تیراندازی , اول شخص
تاریخ : 7 آوریل 2020
نویسنده Amir Yh
2,542 بازدید
0 نظر

Call of Duty World at War پنجمین نسخه از سری بازی های شوتر اول شخص کال اف دیوتی است که در سال ۲۰۰۸ توسط استودیوی Activision ساخته و برای کامپیوتر منتشر شد. کال اف دیوتی جنگ جهانی روایتگر داستان جنگ جهانی دوم از دو جبهه مختلف آمریکا و روس ها است، محیط ها و اتمسفر بازی شما را به جنگ جهانی دوم بازمیگرداند و هیجان یک جنگ واقعی را تجربه خواهید کرد. بازی شما را به میدان های مختلف جنگ میبرد، جایی که نمیتوانید به هیچکس دل رحمی داشته باشید و باید با سلاح های مرگ آور همه را به آتش بکشید.

 

| دانلود بازی Call of Duty World at War  برای کامپیوتر نسخه Reloaded |

Call of Duty World at War - دانلود بازی کال اف دیوتی جنگ جهانی برای کامپیوتر (بیشتر…)

Call of Duty 4 Modern Warfare – دانلود بازی کالاف ۴ مدرن وارفر برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , تیراندازی , اول شخص
تاریخ : 6 آوریل 2020
نویسنده amin
39,592 بازدید
52 نظر

Call of Duty 4 Modern Warfare بازی محبوب در سبک اکشن و شوتر میباشد که در سال ۲۰۰۷ توسط شرکت Infinity Ward ساخته شد و در همان سال کمپانی مطرح و بزرگ Activision آن را منتشر کرد. این نسخه از بازی کالاف ۴ مدرن وارفر که برای شما در وبسایت فوردانلود قرار دادیم نیازی به کرک کردن ندارد و به صورت پیش فرض کرک است. داستان این بازی سال ۲۰۱۱ را روایت میکند.

جایی که یک گروه جدایی طلب به رهبری خالد الاسد ، رهبری کشوری غنی از نفت را در شرق خاورمیانه به دست می گیرد ، او با با عقایدی رادیکال ، نگاهی ضد غربی داشته و موجب خشم ایالات متحده می شود. می توان گفت که این نسخه سری بازی های کال آو دیوتی را به مسیری جدید هدایت کرد. داستان این بازی به طوری شگفت انگیزی جذاب و عالی است. برای دانلود این بازی مهیج و اکشن در ادامه با ما همراه باشید.

 

| نسخه فشرده CorePack بازی |

 

Call of Duty 4 Modern Warfare

(بیشتر…)

DOOM Eternal – دانلود بازی دووم اترنال برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , تیراندازی , اول شخص
تاریخ : 2 آوریل 2020
نویسنده Amir Yh
1,439 بازدید
0 نظر

DOOM Eternal جدیدترین نسخه از سری بازی های شوتر اول شخص دووم است که به تازگی توسط استودیوی id Software در سال ۲۰۲۰ برای کامپیوتر عرضه شد. دووم انترنال یک شوتر خشن وحشتانک است، خشونت تمام بازی را فرا گرفته و حتی از موسیقی های Heavy Metal بازی نیز میتوان این را درک کرد. بار دیگر سروکله اهریمن ها از جهنم پیدا شده و شما با سلاح مرگ آور خود به جان آن ها خواهید افتاد و تا آخرین آن ها را به اعماق جهنم میفرستید. گیم پلی بازی بزرگترین نقطه مثبت آن است، گیم پلی سریع و سرشار از خشونت، که در کنار موسیقی و محیط های جهنمی، تجربه ای هیجان انگیز برای شما به ارمغان می آورد.

 

| دانلود بازی فوق العاده DOOM Eternal برای کامپیوتر نسخه FitGirl |

DOOM Eternal - دانلود بازی دووم اترنال برای کامپیوتر (بیشتر…)


آمار سایت

تعداد کل نوشته ها:573
تعداد کل نظرات: 1625