کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام فوردانلود جدید ترین مطالب سایت را مشاهده کنید

عشق یعنی اراده به توسعه خود با دیگری در جهت ارتقای رشد دومی. (اسکات پک)
ads

Assassin’s Creed – دانلود بازی اساسینز کرید ۱ برای کامپیوتر

دسته بندی :بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 31 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
84 بازدید
0 نظر

Assassin’s Creed اولین نسخه از سری محبوب بازی های ماجراجویی اساسینز کرید است که در سال ۲۰۰۷ توسط استودیوی Ubisoft برای کامپیوتر منتشر شد. اساسینز کرید با انتشار اولین نسخه به یکی از محبوب ترین سری بازی ها باتوجه به گرافیک و گیم پلی خارقالعاده اش بین گیمرها تبدیل شد. گیم پلی مخفی کاری در کنار مراحل چالش برانگیز در محیط های قرون وسطی و جنگ های صلیبی، بازی را به یکی سبک خاصی تبدیل کرده است که تجربه ای لذت بخش برای بازیکن به همراه دارد.

 

| دانلود بازی Assassin’s Creed نسخه کامل برای کامپیوتر |

Assassin's Creed - دانلود بازی اساسینز کرید 1 برای کامپیوتر (بیشتر…)

Tomb Raider 2013 GOTY – دانلود بازی توم ریدر ۲۰۱۳ برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 29 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
399 بازدید
2 نظر

Tomb Raider اولین نسخه از سه گانه جدید سری بازی های توم ریدر است که توسط استودیوی Crystal Dynamics ساخته و در سال ۲۰۱۳ برای کامپیوتر منتشر شده است. توم ریدر دارای داستانی جذاب با مراحلی پر از چالش های سخت و هیجان انگیز است که در محیط های بسیار چشم نواز باستانی جریان دارد و همچنین جهان باز بودن بازی جذابیت آن را چند برابر کرده است. یکی از نکات مثبت بازی گیم پلی است که آیتم ها و قابلیت های مختلفی مانند کرفتینگ، ارتقاء اسکیل ها و ابزار ها، Survival Vision و Fast Travel است. جلوه های بصری، تکسچر ها، صورت کارکتر ها و محیط های بازی بسیار خوب کار شده اند.

 

| دانلود بازی Tomb Raider Game of The Year Edition به همراه تمامی DLC ها برای کامپیوتر |

Tomb Raider 2013 GOTY - دانلود بازی توم ریدر 2013 برای کامپیوتر (بیشتر…)

Crash Bash – دانلود بازی کراش باش برای کامپیوتر

دسته بندی :بازی کامپیوتر , ماجراجویی , کم حجم , کودکانه
تاریخ : 27 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
910 بازدید
0 نظر

Crash Bash پنجمین نسخه از سری بازی های محبوب کراش است که در سال ۲۰۰۰ توسط استودیوی معروف Naughty Dog منتشر شد و بعدها نسخه کامپیوتر آن عرضه گردید. چیزی که کراش باش را نسبت به بقیه نسخه ها متمایز میکنند، سبک جدید آن است. بازی دارای ده ها حالت متنوع با نقشه های مختلف است که میتوانید به صورت گروه های دو نفره بازی کنید. تیمی که کمترین کشته یا بیشترین امتیاز را داشته باشد برنده است. همچنین بخش داستانی نیز وجود دارد که میتوانید به صورت دو نفره نیز بازی کنید.

 

| دانلود بازی دوست داشتنی Crash Bash برای کامپیوتر با حجم کم |

Crash Bash - دانلود بازی کراش باش برای کامپیوتر (بیشتر…)

Valiant Hearts The Great War – دانلود بازی شجاع دل جنگ بزرگ برای کامپیوتر

دسته بندی :بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 25 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
434 بازدید
0 نظر

Valiant Hearts The Great War یک بازی دو بعدی داستان محور از جنگ جهانی اول است که در سال ۲۰۱۴ برای کامپیوتر توسط استودیوی Ubisoft منتشر شده. شجاع دل جنگ بزرگ دارای ۵ شخصیت است که هرکدام داستان مخصوص خودشان را دارند. این ۵ شخصیت شامل یک اسیر فرانسوی، یک سرباز آلمانی، دو داوطلب آمریکایی، یک پرستار بلژیکی و یک خلبان انگلیسی میباشند که داستان هایشان برگرفته از نامه های واقعی جنگ جهانی اول است که شما باید توانایی هایشان را با انجام دادن مراحلی ثابت کنید. گرافیک بازی شجاع دل جنگ بزرگ بسیار چشم نواز است و محیط های آن برگرفته از صحنه های واقعی جنگ است.

 

| دانلود بازی فوقالعاده Valiant Hearts The Great War برای کامپیوتر نسخه Reloaded |

Valiant Hearts The Great War - دانلود بازی شجاع دل جنگ بزرگ برای کامپیوتر (بیشتر…)

Assassin’s Creed IV Black Flag – دانلود بازی اساسینز کرید بلک فلگ برای کامپیوتر

دسته بندی :بازی کامپیوتر , ماجراجویی , جهان آزاد
تاریخ : 16 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
1,552 بازدید
0 نظر

Assassins Creed IV Black Flag نسخه چهارم از سری بازی محبوب اساسینز کرید است که توسط استودیوی Ubisoft در سال ۲۰۱۳ برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوتر منتشر شد. اساسینز کرید بلک فلگ اولین نسخه از سری است که تمرکزش را بر روی نبردهای دریایی میگذارد، هرچقدر که در گذشته در شهر ها و قلعه ها باید با دشمنان مبارزه میکردید، حال باید در اقیانوس اطلس با دزدان دریایی و نهنگ ها به جدال بپردازید. بیش از ۶۰ درصد نقشه باز دربرگرفته از دریا است، و بیشتر تمرکز گیم پلی بر روی نبرد با کشتی قرار گرفته است. شما به عنوان کاپیتان کشتی، کنترل کل عرشه را در دست دارید و میتوانید فرمان حمله صادر کنید و کشتی های بازی قابل شخصی سازی و ارتقا هستند.

 

| دانلود بازی جذاب  Assassins Creed IV Black Flag Jackdaw Edition برای کامپیوتر نسخه ElAmigos |

Assassin’s Creed IV Black Flag - دانلود بازی اساسینز کرید بلک فلگ برای کامپیوتر (بیشتر…)

دانلود بازی A Way Out برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 11 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
1,628 بازدید
6 نظر

A Way Out یک بازی ماجراجویی و معمایی بصورت دو نفره است که با یک ایده جدید توسط استودیوی Hazelight Studios ساخته و توسط EA در سال ۲۰۱۸ به انتشار رسیده است. بازی ا وی اوت یک اثر خلاقانه است، گیم پلی جدید که فقط به صورت دو نفره و تعاملی قابل بازی است و بسیاری از چالش ها و معما های بازی با همکاری دو شخصیت لئو و وینسنت انجام میشود که نیاز به مشورت بازیکنان دارد. طراحی های محیط بازی در زندان بسیار جالب و صفحه بازی بصورت اسپلیت اسکرین است که در مواقع ضروری زوایه و اندازه آن تغییر میکند. داستانی که بازی دنبال میکند، هیجان انگیز و دوست داشتنی و پر از اتفاقات غیرمنتظره است، محیط های بازی در مراحل جلوتر به مراتب تغییر میکند.

 

| دانلود بازی هیجان انگیز A Way Out برای کامپیوتر نسخه FitGirl |

دانلود بازی A Way Out برای کامپیوتر - فوردانلود (بیشتر…)

Assassin’s Creed Revelations – دانلود بازی اساسینز کرید رولیشن برای کامپیوتر

دسته بندی :بازی کامپیوتر , ماجراجویی , جهان آزاد
تاریخ : 5 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
1,436 بازدید
4 نظر

Assassins Creed Revelations ادامه ای بر نسخه دوم و برادر هود فرانچایز محبوب اساسینز کرید میباشد که در سال ۲۰۱۱ توسط استودیوی Unisoft برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوتر منتشر شد. اساسینز کرید رولیشن از نظر بازیکنان، یکی از بهترین نسخه های این سری است که دارای داستانی جذاب و محیطی چشم نواز در دوران عثمانی میباشد. گیم پلی بازی مانند قبل دارای مخفی کاری و ماجراجویی است اما تعدادی نوآوری جدید نیز مانند رهبری گروهی برای حمله های خافل گیرانه با سنگ انداز ها در گیم پلی دیده میشود.

 

| دانلود بازی محبوب Assassin’s Creed Revelations برای کامپیوتر نسخه CorePack |

 Assassin's Creed Revelations - دانلود بازی اساسینز کرید رولیشن برای کامپیوتر (بیشتر…)

Prison Break The Conspiracy – دانلود بازی فرار از زندان برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 3 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
1,757 بازدید
0 نظر

Prison Break The Conspiracy یک بازی اقتباسی از سریالی با همین نام میباشد که توسط استودیوی Zootfly در سال ۲۰۱۰ برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوتر منتشر شد. بازی فرار از زندان از گرافیک و طراحی محیط بسیار خوبی بهره مند است، چهره تمامی شخصیت ها و محیط زندان در بازی به خوبی طراحی شده اند. داستان بازی مربوط به فصل های اول سریال است، زمانی که مایکل و برادرش در حال فرار از زندان هستند و شما در نقش یک مامور مخفی به نام تام پکستون قرار دارید که به زندان فرستاده شده تا کار های مایکل را زیر نظر داشته باشد و از فرار او جلوگیری کند. بازی هوش مصنوعی خوبی دارد، انجام معما های مختلف در کنار هوش مصنوعی سرسخت، بازی را بسیار چالش برانگیز کرده است.

 

| دانلود بازی محبوب Prison Break The Conspiracy برای کامپیوتر نسخه کم حجم |

Prison Break The Conspiracy - دانلود بازی فرار از زندان برای کامپیوتر (بیشتر…)

Celeste – دانلود بازی سلست برای کامپیوتر

دسته بندی :بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 1 مارس 2020
نویسنده Amir Yh
310 بازدید
0 نظر

Celeste یک بازی ماجراجویی و پیکسلی اما جذاب میباشد که توسط استودیوی Matt Makes Games در سال ۲۰۱۸ برای تمامی پلتفرم ها از جمله کامپیوتر منتشر شد. سلست به عنوان یکی از بهترین بازی های سال شناخته شد، یکی از زیباترین بخش های بازی موسیقی آن است. لذت تجربه این بازی کلاسیک در کنار موسیقی شگفت انگیز و گرافیک هنری آن چندبرابر شده است. داستان بازی از یک دختر به نام Madeline روایت میکند که تصمیم دارد به نوک قله ای به نام Celeste برود و چالش های بسیاری در مسیر پیش رو دارد. هرچه جلوتر میرود چالش های بازی سخت تر و دشوار تر میشوند. به طور کلی سلست یک بازی هنری خوش ساخت با موسیقی و گیم پلی لذت بخش است که میتواند علاوه بر جذاب بودن، بسیار چالش برانگیز باشد.

 

| دانلود بازی ماجراجویی جذاب Celeste برای کامپیوتر به همراه DLC |

Celeste - دانلود بازی سلست برای کامپیوتر - فوردانلود (بیشتر…)

Red Dead Redemption 2 – دانلود بازی رد دد ردمپشن ۲ برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , بازی کامپیوتر , ماجراجویی , نقش آفرینی , جهان آزاد
تاریخ : 18 نوامبر 2019
نویسنده Amir Yh
15,436 بازدید
4 نظر

جدیدترین اثر فوق العاده استودیوی Rockstar Games یعنی Red Dead Redemption 2 پس از انتشار در سال ۲۰۱۸ بالاخره توسط راکستار در سال ۲۰۱۹ نسخه کامپیوتر این بازی را عرضه شد. رد دد ردمپشن ۲ ادامه نسخه اول این سری است اما داستان بازی سال ها قبل از نسخه اول روایت میشود. این بازی یکی از بهترین آثار های جهان باز میباشد که دنیای بزرگ غرب وحشی را با جزئیات تمام و کمال به نمایش میگذارد و بازیکنان را با شخصیت پردازی فوق العاده خود در این دنیای بی رحم غرق میکند. گرافیک بازی یکی از بهترین اثر های حال حاضر میباشد که زیبایی هرچه تمام این محیط را به تصویر کشیده. گیم پلی بازی نیز بسیار فوق العاده میباشد و بازی دارای دو حالت اول و سوم شخص است.

 

| دانلود بازی فوق العاده Red Dead Redemption 2 برای کامپیوتر |

Red Dead Redemption 2 - دانلود بازی رد دد ردمپشن 2 برای کامپیوتر

 

شما در نقش Arthur Morgan میباشید که عضوی از گنگ Van der Linde است. همانطور که گفته شد، داستان بازی قبل از اتفاقات نسخه اول است و بازی یک درام حماسی و غنی و البته بی رحم را در دنیای غرب وحشی شرح میدهد. شخصیت پردازی تک تک اعضای گنگ بخصوص آرتور مورگان آنقدر خوب طراحی شده است که داستان بازی را بسیار جذاب کرده است.

(بیشتر…)


آمار سایت

تعداد کل نوشته ها:517
تعداد کل نظرات: 1231