کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام فوردانلود جدید ترین مطالب سایت را مشاهده کنید

عشق یعنی اراده به توسعه خود با دیگری در جهت ارتقای رشد دومی. (اسکات پک)
ads

The Walking Dead The Telltale Series – دانلود بازی مردگان متحرک تمامی فصل ها برای کامپیوتر

دسته بندی :ترسناک , بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 29 اکتبر 2020
نویسنده Amir Yh
2,620 بازدید
0 نظر

The Walking Dead The Telltale Series یکی از بهترین بازی های سری تیل تل گیم و روایتی از مردگان متحرک است که توسط استودیوی Telltale Games در سال ۲۰۱۲ در ۴ فصل منتشر شد، که این نسخه دارای تمامی فصل ها و بسته الحاقی های اضافی میباشد. واکینگ دد مانند باقی بازی های Telltale دارای حق انتخاب های متفاوتی در طی داستان بازی است و انتخاب های شما تاثیر زیادی بر روایت بازی میگذارد. یکی از المان هایی که در این سری پر نگ تر ظاهر شده است، گیم پلی اکشن بازی است، فقط کنترل شما به انتخاب چند دیالوگ منتهی نمیشود، بلکه حال باید در آخرالزمان با زامبی ها مبارزه کنید. داستان بازی یک شاهکار واقعی است، هرچند بازی های زیادی بر پایه داستان مردگان متحرک ساخته شده است، اما کمتر نسخه ای توانسته داستانی دراماتیک آخرالزمانی را به نمایش بگذارد، و قطعا این بازی یکی از آن نسخه هاست.

 

| دانلود بازی The Walking Dead The Telltale Series شامل تمامی فصل ها برای کامپیوتر |

| بازی نسخه FitGirl |

The Walking Dead The Telltale Series - دانلود بازی مردگان متحرک تمامی فصل ها برای کامپیوتر

(بیشتر…)

Zombie Army Trilogy – دانلود بازی سه گانه زامبی ارمی برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , ترسناک , بازی کامپیوتر , تیراندازی
تاریخ : 1 سپتامبر 2020
نویسنده Amir Yh
2,448 بازدید
1 نظر

Zombie Army Trilogy  از سری بازی های تیراندازی و اکشن اسنایپر الیت است که در این نسخه شاهد حضور زامبی ها هستیم، بازی در سال ۲۰۱۵ توسط استودیوی Rebellion برای کامپیوتر منتشر شد. سه گانه زامبی آرمی شامل سه قسمت و تمامی بسته الحاقی های اضافه بازی است که بصورت کالکشن عرضه شده. در زامبی ارمی شما درمقابل نازی های زامبی قرار میگیرید که چندان هم ناتوان نیستند! حتی اکثر آنها با سلاح های مختلفی به شما حمله میکنند. در بازی شما دارای سلاح های سرد و گرم متفاوتی هستید که میتوانید آن ها ارتقا دهید. مراحل بازی زامبی ارمی  اکثرا سخت و چالش برانگیز هستند، مراحل را میتوایند بصورت دو نفره نیز بازی کنید.

 

| دانلود بازی Zombie Army Trilogy برای کامپیوتر |

| بازی نسخه FitGirl  نسخه کامل |

(بیشتر…)

دانلود بازی The Light Remake برای کامپیوتر

دسته بندی :ترسناک , بازی کامپیوتر , ماجراجویی , کم حجم
تاریخ : 25 جولای 2020
نویسنده amin
5,435 بازدید
1 نظر

The Light Remake یک بازی اول شخص در سبک ماجراجویی ترسناک است. این بازی توسط استدیو بازی سازی Носков Сергей منتشر شده است. داستان این بازی درباره شما است که در دنیایی جدید تنها هستید. طراحی محیط بازی بسیار زیبا و خیر کننده است. محیط سوت و کور بازی کاملا حس آخرالزمانی را در شما ایجاد میکند. این بازی نسخه جدید و بهبود یافته، نسخه ۲۰۱۲ این بازی است. گیم پلی بازی بسیار سرد و بی روح است و کاملا حس و حال تنهایی را به شما انتقال میدهد. شما باید در بازی جستجو کنید و راز های مختلف را کشف کنید. برای دانلود این بازی فوق العاده در ادامه با ما در وبسایت فوردانلود همراه باشید.

 

| دانلود بازی The Light Remake برای کامپیوتر |

|نسخه PLAZA بازی |

 

The Light Remake

(بیشتر…)

Resident Evil 2 Remake – دانلود بازی رزیدنت اویل ۲ ریمیک برای کامپیوتر

دسته بندی :ترسناک , بازی کامپیوتر
تاریخ : 16 می 2020
نویسنده Amir Yh
4,423 بازدید
0 نظر

Resident Evil 2 Remake نسخه باسازی و ریمیک شده بازی محبوب قدیمی رزیدنت اویل ۲ است که در سال ۲۰۱۹ توسط استودیوی CAPCOM برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوتر منتشر شده است. رزیدنت اویل ۲ ریمیک عملا یک نسخه کامل، پرجزئیات، ترسناک و چالش برانگیز از سری بازی های رزیدنت اویل است که باعث میشود این فرانچایز دوست داشتنی دوباره به روز های اوج خود برگردد و این نشان میدهد که این کمپانی در عملی کردن ایده خود موفق بوده است. موتور گرافیکی جدید بازی باعث میشود همه چی پرجزئیات و چشم نواز باشد، از طراحی چهره ها گرفته تا محیط های فوق العاده بازی، البته شاهد پیشرفت هایی در بخش گیم پلی بازی نیز هستیم، معماهایی تقریبا چالش برانگیز لذت ترس و هیجان بازی را چندبرابر کرده اند.

 

| دانلود بازی فوق العاده Resident Evil 2 Remake برای کامپیوتر |

Resident Evil 2 Remake - دانلود بازی رزیدنت اویل 2 ریمیک برای کامپیوتر (بیشتر…)

Alan Wake – دانلود بازی آلن ویک برای کامپیوتر

دسته بندی :ترسناک , بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 12 می 2020
نویسنده Amir Yh
1,220 بازدید
0 نظر

Alan Wake یک بازی ترسناک و ماجراجویی از استودیوی نام آشنای Remedy سازنده سری Max Payne، در سال ۲۰۱۰ برای کامپیوتر منتشر شد. آلن ویک داستانی فلسفی، راز آلود و دراماتیک را به نمایش میگذارد. محیط های بازی دارای اتمسفری ترسناک، تاریک و دشمنانی که از دل تاریکی بیرون می آیند تا شما را هم به آن آلوده کنند، میباشد. تنها را مقابله و جدال شما با این اهریمن های تاریکی نور و چراغ قوه میباشد که سلاح اصلی شما در بازی است، تعداد باتری ها و مهمات بازی بسیار کم است تا حس بقا را زنده نگه دارد، سلاح های مختلفی مانند کلت، شاتگان و فلیرگان نیز در بازی موجود است.

 

| دانلود بازی Alan Wake نسخه کامل برای کامپیوتر |

Alan Wake - دانلود بازی آلن ویک برای کامپیوتر (بیشتر…)

Resident Evil 5 Gold Edition – دانلود بازی رزیدنت اویل ۵ برای کامپیوتر

دسته بندی :اکشن , ترسناک , بازی کامپیوتر
تاریخ : 2 می 2020
نویسنده Amir Yh
2,297 بازدید
2 نظر

Resident Evil 5 پنجمین نسخه از سری بازی های محبوب و ترسناک رزیدنت اویل است که در سال ۲۰۰۹ توسط استودیوی CAPCOM برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوتر منتشر شد. رزیدنت اویل ۵ گیم پلی تقریبا اکشن نسبت به باقی نسخه ها دارد و همچنین نوآوری های بسیاری در آن دیده میشود، اما همچنان کپ کام سعی داشته که عنصر اصلی یعنی ترس و تلاش برای بقا را در بازی زنده نگه دارد. طراحی محیط های بازی بسیار چشم نواز است، شاهد مکان های جدید و دشمنان بسیار متنوع تری هستیم، در این نسخه زامبی ها دیگر مردگان متحرک نیستند، زامبی های هوشمندی که به سلاح های گرم مجهزاند جلو روی شما قرار خواهند گرفت. مراحل بازی سخت تر و معما ها بزرگتر و متنوع تر از قبل هستند، تعدادی باس در انتهای هر چپتر قرار دارد که مبارزه با آنها چالش برانگیز است.

 

| دانلود بازی Resident Evil 5 Gold Edition به همراه تمامی DLC ها برای کامپیوتر |

| بازی نسخه FitGirl |

Resident Evil 5 Gold Edition - دانلود بازی رزیدنت اویل 5 برای کامپیوتر (بیشتر…)

Resident Evil 4 HD Edition – دانلود بازی رزیدنت اویل ۴ برای کامپیوتر

دسته بندی :ترسناک , بازی کامپیوتر
تاریخ : 27 آوریل 2020
نویسنده Amir Yh
3,984 بازدید
0 نظر

Resident Evil 4 یکی از محبوب ترین نسخه های سری بازی رزیدنت اویل است که در سال ۲۰۰۷ توسط استودیوی CAPCOM برای کامپیوتر منتشر شد. رزیدنت اویل ۴ با داستانی فوق العاده، محیط هایی ترسناک، مراحل و معما های سخت و چالش برانگیز به یکی از بهترین نسخه های این سری تبدیل شده است. بازی از هرنظر فوق العاده بنظر میرسد، بخش گیم پلی بسیار جذاب است، سلاح های متفاوتی وجود دارد که میتوانید از یک ناشناس خریداری کنید، همچنین میتوانید آن ها ارتقا دهید. تنوع محیط های بازی هم راضی کننده است، در طی مراحل در چندین محیط مختلف قرار خواهید گرفت و باس فایت های جذاب هم نیز مبارزات چالش برانگیزی به همراه دارند.

 

| دانلود بازی فوق العاده و ترسناک Resident Evil 4 HD Edition برای کامپیوتر نسخه Fitgirl |

(بیشتر…)

Resident Evil 3 – دانلود بازی رزیدنت اویل ۳ ریمیک برای کامپیوتر

دسته بندی :ترسناک , بازی کامپیوتر
تاریخ : 26 آوریل 2020
نویسنده Amir Yh
2,716 بازدید
0 نظر

Resident Evil 3 نسخه باسازی و ریمیک شده بازی معروف و محبوب قدیمی رزیدنت اویل ۳ است که به تازگی توسط استودیوی CAPCOM برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوتر منتشر شده است. رزیدنت اویل ۳ ریمیک جدیدترین ساخته این کمپانی است که سعی دارد این فرانچایز محبوب را با استفاده از باسازی نسخه های قدیمی به دوران اوج خود برگرداند، که موفق هم شده است. رزیدنت اویل ۳ برخلاف ریمیک نسخه دوم، چشمگیر عمل نکرده است، اگر چه شاهد پیشرفت های بسیار خوبی در بخش گرافیک و گیم پلی بازی بوده ایم، اما ضعف های بخش داستانی و معماهای بازی آنقدر زیاد است که نمیتوان از آن ها چشم پوشید. بسیاری از قسمت های بازی حذف شده اند و معما ها دیگر مثل نسخه اصلی سخت و چالش برانگیز نیستند، اما طراحی چهره ها و محیط ترسناک شهر راکون فوق العاده است.

 

| دانلود بازی محبوب Resident Evil 3 Remake برای کامپیوتر |

Resident Evil 3 - دانلود بازی رزیدنت اویل 3 برای کامپیوتر (بیشتر…)

دانلود بازی ماجراجویی Little Misfortune برای کامپیوتر

دسته بندی :ترسناک , بازی کامپیوتر , ماجراجویی
تاریخ : 7 نوامبر 2019
نویسنده Amir Yh
4,153 بازدید
0 نظر

Little Misfortune یک بازی دوبعدی در سبک ترسناک ماجراجویی میباشد که توسط استودیوی Killmonday Games AB در سال ۲۰۱۹ برای کامپیوتر عرضه شد. داستان بازی درمورد یک دختر کوچک به نام Little Misfortune میباشد که به همراه دوستش Mr. Voice به جست و جوی جایزه خوشحالی ابدی برای مادرش راهی جنگل میشود. در طول بازی انتخاب هایی به شما داده میشود که گزینه درست و نادرستی وجود ندارد و شما آزادید هرچه خواستید انتخاب کنید, اما انتخاب ها عواقبی در پی دارند که در روند داستان تاثیر میگذارند. گرافیک انیمیشنی بازی در کنار صداگذاری جذاب کاملا  بازی را دوست داشتنی کرده است. اگر از طرفداران بازی های ماجراجویی و ترسناک هستید این عنوان فوق العاده را از دست ندهید.

 

| دانلود بازی ترسناک و ماجراجویی Little Misfortune برای کامپیوتر |

دانلود بازی ماجراجویی Little Misfortune برای کامپیوتر

(بیشتر…)

Silent Hills P.T – دانلود دمو بازی سایلنت هیل P.T برای کامپیوتر

دسته بندی :ترسناک , بازی کامپیوتر , اول شخص
تاریخ : 26 سپتامبر 2019
نویسنده Amir Yh
9,232 بازدید
1 نظر

Silent Hills P.T نسخه دمو بازی جدید سایلنت هیل میباشد که ساخت بازی متوقف شده است . بازی سایلنت هیل قرار بود در سبک ترسناک اول شخص توسط هیدئو کوجیما در سال ۲۰۱۴ منتشر شود که به طور کلی پروژه بازی متوقف شد و نسخه دمو بازی نیز پاک شد. حال طرفداران بازی را با موتور گرافیکی Unreal Engine برای کامپیوتر با نام Unreal P.T باسازی کرده اند و بازی کاملا از موس و کیبورد و دوربین VR پشتیبانی میکند. بازی درمورد فردی است که در یک خانه تسخیر شده از خواب بیدار میشود و باید سرنخ هایی را جمع آوری کند. بازی دارای معما های جذاب و جامپ اسکر های ترسناک میباشد.

 | دانلود دمو بازی سایلنت هیل Silent Hills P.T برای کامپیوتر |

Silent Hills P.T  - دانلود دمو بازی سایلنت هیل P.T برای کامپیوتر

(بیشتر…)


آمار سایت

تعداد کل نوشته ها:616
تعداد کل نظرات: 2075